-
The SBG Teen Syllabus
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price per$30.00 USDSale price $20.00 USDSale -
November 23 General Track Syllabus - Frying Plantain
Regular price $1.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $1.99 USDSale -
October 23 General Track Syllabus - Even Though I Knew The End
Regular price $1.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $1.99 USDSale -
September 23 General Track Syllabus - Conjure Women
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $4.99 USDSale -
August 23 General Track Syllabus - Honey & Spice
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $4.99 USDSale -
Spring '23 Exploration Track Syllabus - African American Women's History and the Metalanguage of Race
Regular price From $7.99 USDRegular priceUnit price per -
June 23 General Track Syllabus - Parable of the Talents
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $4.99 USDSale -
May 23 General Track Syllabus - Memphis
Regular price $2.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $2.99 USDSale -
April 23 General Track Syllabus - You Made a Fool of Death with Your Beauty
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $4.99 USDSale -
February 23 General Track Syllabus - The Bluest Eye
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $4.99 USDSale -
January 23 General Track Syllabus - Burn Down, Rise Up
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $4.99 USDSale -
November 22 General Track Syllabus - Mama Day
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $4.99 USDSale -
October 22 General Track Syllabus - Fevered Star (Part 2)
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $4.99 USDSale -
September 22 General Track Syllabus - Fevered Star (Part 1)
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $4.99 USDSale -
August 22 General Track Syllabus - Giovanni's Room
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$7.99 USDSale price $4.99 USDSale -
Summer '22 Exploration Track Syllabus - How We Get Free
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price per